2019r. 
Zawody pływackie UKS 
rocznik 2010-2011
Dziewczęta - I miejsce Kania Oliwa (12:98), II miejsce Rodecka Laura (13:61), III miejsce Żak Zosia (14:10)
Chłopcy - I miejsce Czyrny Aleks (11:80), II miejsce Klimczak Nikodem (13:57), III miejsce Wierzbanowski Robert (14:04)
SKŁAD:
Dziewczęta: Żemła Emilia (34:12), Nycz Zuzia (15:91), Adamczyk Lena (15:71), Stasiak Zuzia, Świerczek Oliwia, Gilowska Milena (16:01), Zemelczyk Wiktoria (17:04), Stano Karolina
Chłopcy: Majka Wiktor (23:45), Bańczak Jan (18:21), Dworak Mateusz (19:08), Jasienowski Miłosz (15:90), Popławski Kacper, Zamielski Antek (25:32), Klisiewicz Bartosz (22:72)

rocznik 2009
Dziewczęta - I miejsce Leśna Lena (21:45), II miejsce Sołtys Paulina 23:98, III miejsce Kastelik Emila (25:02)
Chłopcy - I miejsce Banasik Szymon (24:27), II miejsce Janik Franek (24:40), III miejsce Maśko Paweł (24:96)
SKŁAD:
Dziewczęta: Wszołek Teresa, Nieć Wiktoria (37:67), Kowalska Lena (26:15), Siedlaczek Emilia (30:10)
Chłopcy: Pawlus Krzysztof (27:58), Bobkiewicz Filip (26:15), Tobia Adam (26:44), Popławski Kacper (40:83), Górski Rafał (39:96)

rocznik 2008
Dziewczęta - I miejsce Grigorian Nadia (21:26), II miejsce Tymińska Zuzia (22:46), III miejsce Hołdyk Oliwia (22:48)
Chłopcy - I miejsce Żak Stasiu (22:44), II miejsce Gołębiowski Dawid (22:90), III miejsce Nycz Antek (29:65)
SKŁAD:
Dziewczęta: Wierzbanowska Anna, Sikora Ula (22:73), Gołuch Oliwia (29:04)
Chłopcy: Klepczarek Aleks, Dworak Wiktor (31:14), Wisła Tobiasz (49:52)

rocznik 2007
Dziewczęta - I miejsce Król Antosia (43:46), Janik Weronika (44:00), Pilorz Anna (47:63)
Chłopcy- I miejsce Frycz Sebastian (42:77), II miejsce Borkowski Mikołaj (43:25), III miejsce Błasiak Cyprian (44:83)
SKŁAD:
Dziewczęta: Wierzbanowska Marta (49:82), Kolasa Ola(1:01:42), Stano Magda (50:76), Kowalczyk Amelia (47:97), Sieczek Dominika (53:39)
Chłopcy: Papucis Szymon (56:57), Kowalczyk Kuba (59:04), Wójcicki Marcin (54:63)

rocznik 2006
Dziewczęta - I miejsce Leśna Paulina (45:17), II miejsce Bobkiewicz Julia (46:69), III miejsce Mikołajczyk Magda (58:14)
Chłopcy - I miejsce Lejawka Kuba (41:96), II miejsce Dolata Konrad (43:94), III miejsce Kaczmarczyk Maciej (55:93)
SKŁAD:
Chłopcy: Haladyn Hubert, Popławski Kamil, Caputa Paweł

rocznik 2005
Dziewczęta - I miejsce Hołdyk Wiktoria (44:91), II miejsce Pilorz Zuzia (46:59), III miejsce Hołdyk Wiktoria (50:99)

2018r. http://ukslipnik.pl/index.php?p=1_6_nasze-sukcesy
Mistrzostwa B-B
Igrzyska Dzieci Pływanie Drużynowe: 
Dziewczęta - I miejsce; zaw.REJONOWE: I miejsce; Mistrzostwa ŚLĄSKA: 13 miejsce/17
INDYWIDUALNIE: KRÓL Antonina - III miejsce
Chłopcy - II miejsce; zaw.REJONOWE: II miejsce

SKŁAD:
Dziewczęta: Bobkiewicz Julia, Hołdyk Oliwia, Hołdyk Wiktoria, Janik Weronika, Król Antonina, Leśna Lena, Leśna Paulina, Malarz Milena, Pilorz Zuzanna, Stachniak Aleksandra.
Chłopcy: Błasiak Cyprian, Borkowski Mikołaj, Frysz Sebastian, Gołębiowski Dawid, Kantor Andriy, Lejawka Jakub, Papuga Michał, Żak Stanisław, Szałaśny Kamil.

Igrzyska Młodzieży(Gim.) Pływanie Drużynowe:
Dziewczęta - II miejsce;
Chłopcy - II miejsce;

Skład:
Dziewczęta: Cembala Elżbieta, Chrobak Martyna, Gąsior Małgorzata, Kierczak Anna, Komędera Anna, Malarz Maja, Modzelewska Karolina, Orłowska Patrycja, Rot Emilia, Zarycka Jana.
Chłopcy: Boratyński Michał, Lekki Bartosz, Pająk Jakub, Sitarz Filip, Stachniak Michał, Stisz Patryk, Zawada Jakub, Zdrowak Michał, Zuber Jakub.


Nasze SUKCESY



2016r.

  • Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
    MZO Bielsko- Biała:

- Pływanie Sztafetowe Dziewcząt - I miejsce;
Zawody Rejonowe - I miejsce; awans do finału woj. śląskiego!
- Pływanie Sztafetowe Chłopców - I miejsce;
Zawody Rejonowe - I miejsce; awans do finału woj. śląskiego!

  • Międzyszkolne Drużynowe Zawody Pływackie UKS "Lipnik" - I miejsce

 

  • Wiosenne Zawody Pływackie NKP 
    w SP 36 -I miejsce

 

  • Otwarte Mistrzostwa B-B, WOPR Bielsko-Biała
    II miejsce w klasyfikacji generalnej



PIERWSZE ZAWODY PŁYWACKIE UKS 20.04.2016r.

Uczestnicy zostali podzieleni na grupę dziewcząt i chłopców z klas: I, II, III, IV-VI.
Poniżej klasyfikacja medalowa.

I klasa
1. MALARZ Milena
2. TYRAŁA Natalia
3. LEŚNA Lena

1. JANIK Franek
2. BOBKIEWICZ Filip
3. JAGODZIŃSKI Leon

II klasa
1. JANIK Weronika
2. STACHNIAK Aleksandra
3. ŁUKASZEWSKA Judyta

1. BORKOWSKI Mikołaj
2. KOWALCZYK Jakub
3. WÓJCICKI Marcin

III klasa
1. KRÓL Antonina
2. KASZTURA Anna
3. LEŚNA Paulina

1. BŁASIAK Cyprian
2. DOLATA Konrad
3. ZONTEK Mateusz

IV-VI klasa
1. HOŁDYK Wiktoria
2. KASZTURA Zofia
3. LEJAWKA Maja

1. LEJAWKA Jakub
2. BRZOZOWSKI Krystian
3. CHROBAK Adam

Copyright ©2018 Ukslipnik.pl, Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem
free website
built with
kopage